Aktualności

Savoir vivre i zasady Bingo27-05-2021

DRODZY KLUBOWICZE, WRACAMY DO GRY !!!

Informujemy, że od 28 maja 2021 branża fitness zostaje ponownie odmrożona !!!

Fitness Club Bingo działa wg ustalonych zasad zgodnie z reżimem sanitarnym.

Recepcja czynna jest : pon - pt w godz 8:00-21:00 oraz w sobotę w godz 8:00- 12:00.

Telefon stacjonarny 587733467 oraz kom 536 124 468.

Bingo funkcjonuje ZGODNIE z aktualnymi ROZPORZĄDZENIAMI przewidzianymi dla naszej działalności. Nie czujesz się gotowy na spotkania z instruktorem/ przebywasz na kwarantannie/ jesteś na urlopie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: ONLINE, LIVE, OUTDOOR, tworzymy też oferty dla klientów indywidualnych, treningi personalne dla 1- 2 osób oraz treningi w małych grupach. Aktualna oferta dostępna w recepcji FC Bingo

SŁOWNICZEK

Na wszystkie zajęcia z grafiku obowiązują zapisy.

ZAJĘCIA LIVE - odbywają się w czasie rzeczywistym tu i teraz w grupie na FB, do której Cię zapraszamy na 1h-30 min przed zajęciami, po Twoim zapisaniu się do grafiku przez strefę klienta. Zajęcia dostępne są 24h od emisji, następnie usuwamy z grupy. POSIADASZ KARTĘ MULTISPORT? Te zajęcia są dostępne na kod, wysyłasz nam go na messenger, najpóźniej na 30 min przed rozpoczęciem zajęć (możesz też wysłać kod na kilka godz przed rozpoczęciem zajęć). KOD jest ważny tylko w dniu wygenerowania, nie wiesz jak go pobrać? Zapytaj nas.

ZAJĘCIA ONLINE - wcześniej nagrane zajęcia z naszymi instruktorkami, link wysyłamy na maila, który podałeś/aś w strefie klienta. Zajęcia dostępne są 24h od emisji, następnie blokujemy film.

ZAJĘCIA OUTDOOR - zajęcia prowadzone na zewnątrz z naszymi instruktorkami w różnych lokalizacjach i w różny sposób: Nordic Walking, Nordic Walking Fitness (kijki na czas treningu udostępniamy bezpłatnie po wcześniejszej rezerwacji), marsz, trening obwodowy (wg aktualnego grafiku podanego w zakładce "kalendarz zajęć")

SAVOIR VIVRE

- zapisy ruszają 8 dni przed zajęciami dla osób zapisujących się przez strefę klienta, 7 dni przed zajęciami dla osób zapisujących się w recepcji klub;
 
- odwołanie rezerwacji w przypadku zmiany decyzji należy dokonać do 3 h przed zajęciami;
 
- jeśli ten czas minie, a Ty nie możesz wziąć udziału w zajęciach, poinformuj nas o tym, być może ktoś z listy rezerwowej mógłby wskoczyć na Twoje miejsce;
 
- skutkiem nieodwołania 2 rezerwacji (w ciągu 30 dni) jest włączenie się blokady na zapisy na okres 8 dni, w tym czasie karnet jest aktywny bez gwarancji miejsca na zajęciach i nie możesz dokonywać rezerwacji;
 
- jeśli masz uwagi i spostrzeżenia w dotyczące funkcjonowania Bingo, napisz do nas maila recepcja@clubbingo.pl lub na messenger, chętnie dowiemy się jak możemy poprawić nasze działanie;

- podczas zajęć ćwicz w wygodnym stroju sportowym i zmiennym obuwiu;

- w celu higienicznym używaj ręcznika;

- bądź punktualny;

- używany sprzęt odłóż na swoje miejsce, pamiętaj o dezynfekcji;

- szanuj nasz sprzęt, jest dla wszystkich klubowiczów, nie rzucaj nim;

- pamiętaj o kulturalnym zachowaniu. Miej na uwadze innych ćwiczących;

- ćwicz tak, by dbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz pozostałych klubowiczów.

Organizacja zajęć w FITNESS CLUB BINGO w momencie, gdy możliwa jest działalność stacjonarna.

Skrócony regulamin i wskazówki - bezpieczny trening w Fitness Club Bingo

1. W zajęciach sportowych organizowanych w Fitness Club Bingo mogą uczestniczyć tylko zapisane osoby, liczba miejsc jest ograniczona.

2. Klub może odmówić wstępu w momencie braku miejsc na zorganizowane zajęcia lub w przypadku podejrzenia objawów choroby zakaźnej. Jesteś chory/ przeziębiony zostań w domu. 

3. Zajęcia sportowe są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora/ trenera.

4. Przy wejściu / wyjściu obowiązkowa dezynfekcja rąk.

5. Zachowaj 2 m odległości (dla własnego bezpieczeństwa).

6. Tylko na czas treningu zdejmujesz maseczkę, na treningu zajmujesz wyznaczone miejsce na sali (w pozostałych strefach, korytarzach, szatniach, węzłach komunikacyjnych, przy recepcji przemieszczaj się w maseczce, zasłaniając usta i nos).

7. Informujemy, że dezynfekujemy urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających.

8. Dezynfekujemy szatnie i węzły sanitarne.

9. Zapewniamy osobom uczestniczącym w zorganizowanych zajęciach sportowych środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.

10. Zapewniamy minimum 15 minutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami zajęć sportowych lub regulujemy to w inny sposób: ruchem kołowym w klubie lub (wejście przez wyłączona obecnie z aktywności siłownię - wyjście tylnymi drzwiami przez mała salę) lub /oraz przydziałem uczestnikom zajęć odrębnych szatni, tak by uczestnicy z innych grup nie spotykali się.

11. Przypominamy ! Pamiętajcie o zabraniu do klubu ręcznika (duży plażowy albo dwa małe) lub/ oraz  jeśli posiadasz własną matę do ćwiczeń - mile widziana (ale bez obowiązku).

12. Nie udostępniamy sprzętu, którego nie da się zdezynfekować tj gumy do ćwiczeń - należy mieć swoje (można nabyć w recepcji).

SERDECZNIE NAMAWIAMY - NIE REZYGNUJCIE Z AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ, POMOŻEMY CI DOPASOWAĆ PLAN TRENINGOWY DO WŁASNYCH POTRZEB I MOŻLIWOŚCI

PRZETRWAMY TO WSZYSTKO RAZEM ZACHOWUJĄC ZDROWE I SPRAWNE CIAŁO

Z serdecznym sportowym pozdrowieniem

Agnieszka Dębkowska wraz z całym zespołem Fitness Club Bingo

Wróć do listy