Aktualności

WAŻNE ! 26-10-2020

DRODZY KLUBOWICZE,

Informujemy, że Fitness Club BIngo pozostaje otwarty i działamy w reżimie sanitarnym opisanym poniżej (u nas bez większych zmian, bo od początku działamy w bardzo wysokim reżimie sanitarnym, bardzo higienicznie, co osoby, które do nas uczęszczają doskonale wiedzą), dodatkowa zmiana, to powrót tam gdzie można do przerw 15 minutowych pomiędzy grupami, a jak nie można - to nadal tak jak było przydzielamy Wam sale oraz szatnie tak by grupy nie mieszały się !! Przestrzegamy bezwzględnie limitu osób na zajęciach. W tym tygodniu wprowadziliśmy dodatkową przerwę dezynfekcyjną w ciągu dnia 14:30-15:30, klub w tym czasie jest zamknięty i nie ma dyżuru przy telefonie. Dyżur tel pełniony jest 8:00-14:30 oraz 15:30-21:30 pon-pt.

Fitness Club BIngo działa ZGODNIE z wcześniejszymi oraz ostatnim ROZPORZĄDZENIEM na zasadzie ZORGANIZOWANYCH ZAJĘĆ SPORTOWYCH, zajęcia odbywają się tylko z instruktorem o wyznaczonych godzinach, wg grafiku dostępnego na https://bingo-pruszczgdanski.cms.efitness.com.pl/index

TO CO ZOSTAŁO CAŁKOWICIE ZAKAZANE W ROZPORZĄDZENIU to działalność siłowni w formie rekreacyjnej- niestety dla pojedynczych osób, które chcą skorzystać pozostaje zamknięta do odwołania. Napisaliśmy do Was maila z propozycją rozwiązania tej sytuacji w tym momencie.

DODATKOWO DLA OSÓB, KTÓRE są albo na kwarantannie, albo są przeziębione uruchomiliśmy na razie w tym tygodniu próbnie streaming z zajęć naszych stacjonarnych (zajęcia odbywają się równocześnie na żywo w klubie i na fb w transmisji tylko widoczny jest instruktor) Zapisz się na zajęcia w strefie, a my zaprosimy Cię do grupy na FB.

ZAJĘCIA LIVE - tu i teraz w grupie dostępne 24 h od emisji, następnie usuwamy z grupy

ZAJĘCIA ONLINE - wysyłamy link do zajęć na youtube dostępne 24 h od emisji następnie blokujemy film.

Szukamy pomysłu na Nordic Walking

Organizacja zajęć w FITNESS CLUB BINGO

skrócony regulamin i wskazówki - bezpieczny trening w Fitness Club Bingo

1. W zajęciach sportowych organizowanych w Fitness Club Bingo mogą uczestniczyć tylko zapisane osoby, liczba miejsc jest ograniczona.

2. Klub może odmówić wstępu w momencie braku miejsc na zorganizowane zajęcia lub w przypadku podejrzenia objawów choroby zakaźnej.

3. Zajęcia sportowe są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora/ trenera.

4. Przy wejściu / wyjściu obowiązkowa dezynfekcja rąk.

5. Zachowaj 2 m odległości (dla własnego bezpieczeństwa).

6. Tylko na czas treningu zdejmujesz maseczkę, na treningu zajmujesz wyznaczone miejsce na sali (w pozostałych strefach przemieszczaj się w maseczce/ buffie/ przyłbicy).

7. Informujemy, że dezynfekujemy urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających.

8. Dezynfekujemy szatnie i węzły sanitarne.

9. Zapewniamy osobom uczestniczącym w zorganizowanych zajęciach sportowych środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.

10. Zapewniamy minimum 15 minutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami zajęć sportowych lub regulujemy to w inny sposób: ruchem kołowym w klubie lub (wejście przez wyłączona obecnie z aktywności siłownię - wyjście tylnymi drzwiami przez mała salę) lub /oraz przydziałem uczestnikom zajęć odrębnych szatni, tak by uczestnicy z innych grup nie spotykali się.

11. Przypominamy ! Pamiętajcie o zabraniu do klubu ręcznika (duży plażowy albo dwa małe) lub/ oraz swojej maty do ćwiczeń,

12. Nie udostępniamy sprzętu, którego nie da się zdezynfekować tj gumy do ćwiczeń - należy mieć swoje (ostatnie sztuki dostępne w recepcji).

SERDECZNIE NAMAWIAMY - NIE REZYGNUJCIE Z AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

PRZETRWAMY TO WSZYSTKO RAZEM ZACHOWUJĄC ZDROWE I SPRAWNE CIAŁO

Z serdecznym sportowym pozdrowieniem

Agnieszka Dębkowska wraz z całym zespołem Fitness Club BIngo

Wróć do listy